Telefonní operátor

Vždycky jsem byla ráda, když jsem si mohla koupit nový mobilní telefon. Jsem totiž žena, která opravdu moc ráda nakupuje. A ukažte mi na ženu, která třeba vůbec nemá rád nakupování. Já patřím k těm ženám, které rády utrácí peníze. Ale naštěstí taky patřím k těm ženám, které mají peníze, které si taky mohou něco dovolit. Jsem opravdu za to vděčná, taky samozřejmě na to skvěle vydělávám. A nyní mám dvě práce, které mě opravdu hodně baví. A jedna z mých práci taky je, že obvolávám klienty a nabízím jim kosmetiku a taky matrace. A tato práce mě baví, i když hodně lidí mi po telefonu třeba nadává anebo mě pošle někam do patřičných míst.

Jsem telefonní operátorka.

Tomuto jistě rozumíte. Abych se vám ale přiznala, tak i když mě zvonil telefon, tak jsem taky kolikrát tyto neslušné prodejce někam poslala. Je to opravdu omezující a taky mě to nebaví poslouchat, jenomže nyní tuto práci dělám já a zjistila jsem, že to docela skvělá práce. Vůbec se u toho nenadřu, můžu si pracovat, když chci. Práce je jednoduchá. Takže pokud i vás by bavilo dělat třeba například telefonní operátorku a nabízet nějaké zboží přes mobilní telefon anebo přes pevnou linku, tak se nemusíte bát, protože tato práce je opravdu skvělá a jednoduchá. A taky stačí jenom, abyste uměli zacházet s mobilním telefonem a taky bude hodně výřeční.

Volání je dost populární.

Takto alespoň prodáte různé výrobky a taky budete mít navíc procenta z prodeje. Takže čím víc toho prodáte, tak samozřejmě tím víc taky budete mít peněz. Naštěstí mě se vždycky daří, takže mám opravdu hodně bonusů, které se v dnešní době samozřejmě hodně hodí. A je opravdu mnoho lidí, kteří pracují přes mobilní telefon, jako třeba telefonní operátor nebo asistent. A jaká práce by bavila vás, kdybyste u toho museli používat telefon? Moje maminka taky kdysi byla telefonní asistentka říkala, že je to taky prima práce, ale musíte se u toho velmi často protahovat, aby vám prý nezatuhla záda.