Kvalitní pojištění

Naše společnost je řádně pojištěná si jistě myslí úplně každý majitel nebo spolumajitel firmy nebo nějaké další společnosti. Sice chápu, že to tak každý chce mít, ale jste si opravdu dost jistí na to, že vaše společnost je vážně řádně pojištěná? Myslím, že ani mnoho lidí neví, že mají v pojištění velké mezery a že i malá chybička v pojistce udělá velké škody. Možná se vám to ani nezdá nebo vám to přijde i nelogické, že kvůli malé chybičce můžete zkrachovat, ale věřte, že to tak samozřejmě být může. Já sama jsem byla svědkem jednoho případu a musím říct, že je to vážně velká smůla a neštěstí. Naše společnost je řádně pojištěná si mysleli lidi, kteří vlastnili firmu na papír. Bylo tam asi dvacet zaměstnanců, které práce moc bavila a všichni tam byli i velcí kamarádi, nejenom kolegové, jak to ve většině firmách bývá.

Pojištění budov je důležité.

Ono, kde je málo zaměstnanců, tak je i logické, že tam budou lepší přátelské pouta. Naše společnost je řádně pojištěná si mysleli, ale bohužel spatně. Tedy vlastně měli pravdu, ale jenom z půlky. Jejich firma na papír měla být opravdu dost řádně pojištěná, jenže velmi často se mění podmínky pojišťovacích agentur, že si toho tato papírenská firma ani nevšimla.

Kontrola pojištění je důležitá.

A pojištění se jim změnilo. Víte, oni si tam udělali přístavek a zapomněli to do smlouvy o pojištění dopsat. A pak se stala ta pohroma. Bohužel jeden zaměstnanec si tam zapálil cigaretu. přímo ve skladu papíru! Myslím, že to byla velká a osudová chyba, jinak to nevidím. A bohužel ten muž omdlel, udělalo se mu nějak mdlo, a tak omdlel a spadl na zem. A už jistě více, jak to dopadlo. Samozřejmě, že půlka skladu na papír vyhořela. Naše společnost je řádně pojištěná si říkali opravdu zbytečně a na nic. Jejich společnost nebyla řádně pojištěná a dostali na odškodnění jenom sedmdesát procent peněz. je to velká škoda. V mém článku se mnozí čtenáři dozví mnoho o pojištění. Naše společnost je řádně pojištěná si myslí opravdu dost lidí, ale není tomu vždycky tak.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup