Jak vybrat vhodný kryt na mobilní telefon

Mobilní telefon je dnes jedním z nejosobnějších předmětů, které člověk vlastní. Nejenže v něm má kontakty na své příbuzné a přátele, ale často také své oblíbené fotografie, hesla a další věci, o které rozhodně nechce přijít. Není tedy divu, že se mnozí rozhodnou si svůj mobil personalizovat. Dělá to prakticky každý z nás, například výběrem tapety či vyzváněcího tónu. Ovšem jednou z těch méně obvyklých, avšak přesto poměrně známých metod je koupě nového krytu. Ty se prodávají v nejrůznějších provedeních, ať už co se týká materiálu nebo motivu, který je na něm zobrazen. Je tedy jasné, že výběr je skutečně široký a najít ten pravý nemusí být zrovna jednoduché. Proto je dobré se přitom držet několika jednoduchých zásad.

 

mobil má dnes každý

 

V první řadě bychom měli upustit od vlastnoručně vyráběných motivů. Jistě, jsou skutečně osobní, avšak jen málokdo z nás je tak zkušený, aby práci dobře zvládl. Navíc rozhodně není tak kvalitní, takže nebude trvat dlouho a objeví se odřeniny, případně se začne odloupávat. A to rozhodně není ideální.

 

Dobré také je si promyslet, pro jakou příležitost jej vlastně chceme. Pokud jde o náš osobní telefon, můžeme si dovolit i křiklavější motivy. V případě, že jej používáme v zaměstnání, případně na místech, kde je vyžadováno určité dekorum, je vhodné být umírněnější.

 

příklady různých krytů mobilu

 

Ovšem nejen na vzhledu by nám mělo záležet. I kvalita je důležitá, a to více, než si mnozí myslí. Nekvalitní plastové kryty totiž velmi snadno praskají, a to i při nejmenším nárazu. Jistě, jsou podstatně levnější, avšak jejich průměrná životnost je podstatně nižší. Rozhodně se tedy nevyplatí nakupovat na tržnicích, ale raději ve specializovaných obchodech. Zde máte nejen záruku kvality, ale také možnost výměny či vrácení peněz v případě, že se produkt ukáže jako vadný. Proto je rozhodně dobré i zde nenakupovat impulzivně, nýbrž se zastavit a zamyslet se. Koneckonců, peníze nerostou na stromech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup