Fotografie jako od fotografa!

V dnešní době téměř každý člověk vlastní účet na sociálních sítích. Mnoho lidí se tím dokonce i živí, na svůj profil přidávají fotky, které vypadají naprosto skvěle. Myslíte si, že stráví nad editováním dvě hodiny? Ne! Je to jednodušší, než to vypadá. Dnes Vám doporučíme pár aplikací, ve kterých zvládnete své fotografie upravit, i když jste začátečník. A ještě jednu věc musím zmínit, nemusíte mít telefon na dvacet tisíc nebo zrcadlovku, aby Vaše snímky vypadaly úžasně.

focení kamarádky

Instasize

Určitě s Vám už stalo, že jste vyfotili krásnou fotografii, ale Instagram Vás nutil ji oříznout a poté už to nebylo ono. Tohle se děje poměrně často. Problém tohoto typu vyřeší tato aplikace. Je naprosto jednoduchá a přehledná, proto se v ní budete orientovat během pár minut. Umožní Vám přidat rámeček ke snímku a vyhnete se poté následnému ořezávání. Jde tam přímo nastavit, že chcete fotku přidávat na Instagram a rozměry rámečku se Vám automaticky nastaví.  Budete si moct vybrat z mnoho druhů rámů – barevných, ale i se vzorem. Také si zde můžete vytvořit koláž, což je také užitečné.

Lightroom

Pokud jste vyfotili fotku, ale je moc tmavá nebo vybledlá, tak díky této aplikaci to rychle napravíte. Prostřednictvím Lightroomu Vaše fotografie může mít úplně jiný nádech! Lze si tu pohrát s barvami, světlem, pozadím, zkrátka se vším. Pro laiky to bude možná trošku složitější, ale určitě si na to přijdete. Strávíte tam asi i trochu více času, protože se budete snažit vychytat každý detail. Ale po nějaké době už to budou třeba dvě minuty, protože vše budete mít v oku. Co také musím zmínit jsou presety. Teď se asi ptáte, co to vůbec je? Mohly bychom to nazvat jako Vaše styly. Preset si můžete vytvořit přímo v této aplikaci, ale ovšem že jsou tam i nějaké na výběr. Pokud si nějaký preset zvolíte, tak se Vám snímek do něj bude stylizovat. A k čemu je to vůbec dobré? Je to fajn, pokud si chcete udržet sjednocený feed na Vašem profilu. Je to sice maličkost, ale i ta může přitáhnout sledující k Vaší tvorbě.
sociální sítě

Díky těmto aplikacím bude Vaše zeď vypadat jako kdejakého influencera nebo fotografa. I když to tak nevypadá, tak je to doopravdy jednoduché!

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup