Beton doma? Skvělý tip!


Patříte k těm, kteří mají pořád nějaké to nutkání něčím originálním vylepšit svůj interiér? Máte pocit, že stále něco Vašemu domovu něco chybí? Že by to chtělo nějakou tu třešničku na dortu, aby vše bylo, jak má být?
Co takhle výrobky z betonu?
Možná se zarazíte při pomyšlení na to, že byste si měli do svého obydlí natahat beton. Ale na druhou stranu už ve Vás určitě hlodá ta netradičnost a výjimečnost takové úvahy. Je to tak? Vždyť tohle může být právě to, co hledáte. Co Vám chybí!

betonová mísa

  • Je snad betonová mísa Aspoň tohle něco tak děsného? Vůbec ne. Naopak.
  • Nebo betonová svítidla v rozmanitých designech.
  • A co teprve betonový pohár na skutečně chlapské pití!

Ne, tady není místo k rozjímání. Vždyť beton se běžně využívá v zahradách na květiny. Obyčejné, nebo okrasné betonové květináče na rozkvetlé rostliny není žádná výjimka! A Vy si můžete přidat ještě úžasnou mísu z betonu rovnou na stůl, kam vložíte cokoliv. Od ovoce až po ořechy.
Možná je to právě to, co Vám schází!
Beton je všude kolem nás. V různých podobách a víceméně kvalitně provedených a uspořádaných. Ale mistrovská díla od českých mistrů svého řemesla? Tak to ještě nemáte! Možná budete první ve svém blízkém okolí. A Vám jde o to, abyste zachovali svůj přístup k originalitě, nebo ne?

mísa z betonu

Jen si představte, jak skvěle se bude vyjímat Vaše nová a kvalitně provedená betonová mísa hned u vstupu do bytu, kam můžete třeba jen odkládat klíče. To už bude jen na Vás, jaké místo byste ji přisoudili. Kde bude její čestné místo. A nakonec je dost možné, že nezůstanete u jednoho výrobku z betonu. Nakonec si tento materiál, se kterým dokonale pracují mistři betonáři, oblíbíte natolik, že budete přemýšlet o dalších tvarech a dalším využití ve Vašem interiéru.
Není snad právě kvalitně zpracovaná betonová mísa tím, co dokonale pozvedne Váš originální interiér?