Tak to jsme zrovna potřebovali

Konečně vysněný pátek a s ním ideální čas na party s přáteli. Všechno bylo opravdu super, počasí krásně vyšlo, sluníčko prokazovalo dostatečně dost velkou sílu, že se nedalo odolat vodním hrátkám. Je pravdou, že díky dostupnosti na trhu dnes není problém si pořídit bazén nebo vířivku. Mnohdy o výběru rozhodne prostor a tak se musí pořídit nadzemní bazén, ačkoliv by se nám samozřejmě více líbil pěkně zapuštěný, jelikož se jeví i tak trochu delší. Ale upřímně na dovádění a osvěžení je to naprosto ideální. Stejně tak jako nafukovací vířivá vana. Tak příležitostí jak se svlažit a zadovádět je skutečně dostatek i v soukromí. Jenomže ono nejde jen o dovádění, ale také vše je spojeno s údržbou vody. A když náhodou nestihneme naše wellness včas zakrýt, tak ráno se nestačíme divit, co všechno se nastěhovalo do naší naprosto čisté vody.
čištění bazénu

To bude fuška

Vítr asi musel být pořádný, kdy tu plave listí, větvičky, ještě nějaký hmyz. To bude práce to zase zprovoznit. Kdybychom to zakryli plachtou, tak by se to nestalo, ovšem teď už je pozdě si něco vyčítat. Otázkou je, jak rychle vyřešit tuhle situaci. Síťkou na motýly to rozhodně dělat nebudeme, ale co je skvělý pomocník je vysavač. Samozřejmě ne ten domácí, ale přímo bazénový vysavač. Jestli jsme si dříve říkali, že to byla zbytečná investice, tak nyní to můžeme jen ocenit, protože tak rychle, jak se nám podařila vyčistit voda, je až neuvěřitelné.
špinavý bazén

Ještě že jsme pořídili dva vysavače

Jsou skutečně chvíle, kdy si myslíme, že jsou věci zcela zbytečné a poznáme až v nesnadných situacích, že jsme udělali dobře, když jsme si je pořídili. K bazénu jsme si koupili poloautomatický vysavač. A k naší nafukovací vířivce jsme si zakoupili ruční vysavač. Tudíž jsme se pustili společně do práce a vzhledem k tomu, že na obloze začalo znovu vykukovat sluníčko a bude krásný den, tak směle můžeme pokračovat v koupání a užívání si vodních masážních trysek. Naštěstí v čisťounké vodě. Životní lekce jsou ty nejlepší, tudíž již nikdy nenecháme dopustit, aby nám něco takovýmto způsobem znečistilo vodu.