S výběrem dárku pro muže vsaďte na jistotu!

Narozeniny, svátek, Vánoce. To vše vás přinutí lámat si hlavu nad tím, co pořídit pro svého muže jako dárek. Často přemýšlíte dlouhé dny, nebo měsíce? Klasika potěší vždy a mužům dokonale stačí!
stoh knih
1.      Kniha– To, že váš muž třeba za celý váš vztah nedržel v ruce knihu, ještě není důvod k tomu, mu žádnou nekoupit. Zkuste to a trefte se mu do noty. Co má rád? Co ho zajímá? Na co se rád dívá? Kam nejčastěji chodí? To vše vás může inspirovat k výběru té pravé knihy pro něho.

2.      Dýmka– Většina mužů kouří. Jestli je to i  případ vašeho partnera, kupte mu nějakou vyřezávanou dýmku s kvalitním tabákem. Rozhodně, ho to jako nápad překvapí a také potěší – i kdyby ji měl mít, jenom pro zvláštní příležitosti.

3.      Doplňky do auta – Tak tady se můžete do sytosti vybláznit. Každý muž, který má auto se o něho stará, jako o dítě a pořádně si na něho potrpí. Taková nano kosmetika, čistění potahů, tekuté stěrače, nebo kvalitní vosk, potěší každého muže. Jeho auto bude vypadat skvěle a za to vám určitě poděkuje.
jack daniels whisky
4.      Láhev alkoholu– To odmítnout nelze. Má rád lepší whiskey? Nepohrdne kvalitním rumem? Potěší ho chuť dobrého koňaku? Není nad čím přemýšlet. Flaška nikdy neurazí a vždycky se počítá!

5.      Autíčko na ovládání – Je váš muž tak trochu dítě? Kupte mu autíčko na dálkové ovládaní, ze kterého nespustí ruce. Radost mu to udělá a třeba, vám ho někdy i půjčí. Pobavit se můžete v každém věku. Jako vtipný dárek je to skvělá volba!
dárková kazeta
6.      Kosmetika– Tak trochu nudná a ošemetná volba dárku, ale snad ta nejvíce používaná a potřebná. Proč nevsadit na jistotu a dát mu to, co opravdu využije a co se mu bude hodit? Raději tato varianta, než vybrat mu něco, co mu bude ležet ve skříni.

Poukázky na sportovní oblečení – Dát svému partnerovi poukázky do obchodu se sportovním oblečením, je taková trefa do černého. Pro muže jsou tyto obchody


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup