Rozlučte se s majiteli bytu

Nájem má stejně jako všechno řadu výhod i nevýhod. Pro mnoho lidí ale znamená bydlení v nájemním bytě jedno omezení za druhým. Velkým problémem bývají příliš vlezlí sousedé. Ty v samostatně stojícím domě mít na krku nebudete. Chcete mít svoje soukromí a to v moderním domě? Stavíme přízemní rodinné domy typu bungalov, které dodáváme hotové od základů po střechu.

Naše bungalovy splňují požadavky na moderní bydlení
Legislativa nově vyžaduje po novostavbách, aby byly pasivní. My v každém domě dodáváme tepelné čerpadlo a solární panely, díky čemuž je dům nízko nákladový. Ušetříte tak nejen za vytápění, ale i za elektřinu, což vás při dnešních vysokých cenách určitě potěší. Prohlédněte si náš katalog, kde najdete naše předem připravené projekty. Vytvořili jsme moderní domy, které mají jednoduché i složitější půdorysy. Záleží jen na vás, jestli budete chtít klasický dům nebo něco zajímavějšího.

stavba domu

Proč bungalov?
Jde o jeden z neoblíbenějších domů, protože nebudete muset chodit do schodů. Vaše bydlení tak bude značně komfortnější než v patrových domech. Pokud chcete myslet na stáří, rozhodně zvolte bungalov.

Je v domě všechno?
Všechny naše domy jsou hotové, mají kompletně hotové omítky, koupelnu, wc, technickou místnost a jediné, co jim chybí, je kuchyňská linka. Naši klienti mají různé požadavky na linku, a proto je snažší, když si ji zařídí sami v požadované kvalitě a cenové relaci. Jinak není nic, co by domům chybělo.

dům dřevostavba

Můžete mít zděný dům nebo dřevostavbu. Oba druhy domů mají nízké náklady na provoz, takže ještě při bydlení ušetříte. Nemusíte řešit ani případné výpadky elektřiny, protože vám jí část vyrobí vaše solární panely. Využijte moderní technologie při bydlení, a užívejte si výhody, které vám nabízí. Naše stavby už slouží mnoha klientům, kteří se o svoje zkušenosti s námi dělí na našem webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup