Povlečení a deky, které vždy zahřejí

Jednou z největších výhod mikroplyšového materiálu je především jeho měkkost. Proto se využívá na výrobu kompletního ložního povlečení. Mikroplyšové povlečení je možné využít i do postýlek našich nejmenších.

  • Jedná se sice o synteticky vyráběný materiál, ale je naprosto zdravotně nezávadný a vhodný i pro citlivé a alergické osoby.

povleceni-mikroplys-melisa-cerna-140x200

Mikroplyšová prostěradla jsou doporučována i pro dlouhodobě nemocné. Díky přizpůsobivosti tohoto materiálu se eliminují bolestivé proleženiny nebo nepříjemné otlačeniny.

  • Povlečení z mikroplyše je velice vhodné například do ložnic na chalupách a chatách.
  • A to především v zimním nebo chladném období.
    • Vyniká skvělými termoregulačními schopnostmi, díky kterým nebude ani zimomřivému spáči v noci zima.

Je přeci prokázáno, že spát v přetopené místnosti je velice nezdravé. Člověk je pak nejen náchylnější k nachlazení, ale také v suchém a teplém prostředí velice trpí nosní dutiny. Vybavit si svou postel mikroplyšovým povlečením je tedy ideální cestou ke spokojenému spánku.

prosteradlo-mikroplys-exclusive-jednoluzko-cerna-90x200-cm

Praktické deky i prostěradla

Kromě zmíněných výhod se nabízí cela řada dalších. Jednou z nich i je praktické řešení prostěradel. Mikroplyšová prostěradla jsou vybavena natahovací gumou, díky které se nejen snadno na matraci instalují, ale také zůstávají po celou noc na svém místě.

  • Praktickým a také esteticky dokonalým doplňkem každé sedací soupravy může být deka z mikroplyše.
  • Stačí vybrat vhodnou barvu, která bude ladit s okolním vybavením.

Mikroplyšové deky jsou vyráběné v mnoha barevných i vzorových variantách. Díky tomu, že je údržba tohoto materiálu velice snadná a rychlá, využívají se mikroplyšové deky i pro venkovní účely. Oceníte ji například jako podložku při slunění na zahradě anebo jako možnost rychle se zahřát na letním koupališti.

  • Pro tyto účely je přímo ideální mít mikroplyšovou deku s sebou pro rychlé zahřátí našich nejmenších.