Peníze z hypotéky pro podnikatele

Jistě si pod názvem podnikatelský úvěr něco vybavíte, třeba to, že musíte být podnikatel, tedy firma nebo živnostník, abyste si mohli tento úvěr zařídit. Pokud přemýšlíme o hypotéce, tak už jsme většinou hodně popředu. Což znamená, že už jsme se rozhodli, že do něčeho tak velkého půjdeme, když si chceme vzít úvěr a splácet ho spoustu let. Hypotéka se totiž většinou nebere na jeden rok, ale třeba na deset, dvacet nebo i třicet let. Záleží také na tom, do jaké situace jste se dostali, ale k tomu se dostaneme za chvíli.

schůzka

Podnikatelský úvěr bez přísných podmínek? Žádný poplatek předem? Snadné vyřízení? Půjčka získána i se záznamem v registru? Právě tyto vlastnosti má americká hypotéka bez registru Nebankovnihypoteky.

Nyní se podíváme na podmínky nebankovních úvěrů. Nebankovní proto, že například neomezují a tolerují záznamy v registrech. Odtud názvy jako je hypotéka bez registru nebo bez doložení příjmů, protože mnohdy nevadí ani nízké daňové přiznání na konci roku a nevadí jim ani záznam v registru dlužníků, který získáte za opožděné platby nebo za nějakou nezaplacenou fakturu, či složenku, která Vám utekla, a Vy jste ji zapomněli zaplatit.

kalkulačka smlouvy

Do ručení dáte vlastní nemovitost. Její hodnota se odhadne a na základě výpočtu můžete získat 50 – 70%. Velkou roli hraje hodně faktorů, například v jakém je stavu, kde se nachází a tak podobně. Jakmile se vše odhadne, přidají se k tomu úroky. Pak se vypočítá měsíční splátka. Tento předběžný návrh je většinou pouze orientační. Až jakmile se vším souhlasíte, tak získáte peníze na účet. Do té doby můžete zažádat pouze o předběžný návrh, kde zjistíte, kolik byste spláceli, jak vysokou měsíční splátku, kolik let a tak podobně. Na základě toho se můžete rozhodnout, až jakmile kývnete, provede se převod financí a můžete je mít třeba na druhý den na svém účtu a to celou částku. Peníze použijete v rámci podnikání a to na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit. Můžete je tedy použít na běžné výdaje, ale i na splacení jiných dluhů nebo dokonce exekucí, ale i na běžné potřeby, platit běžné poplatky, nájmy, úhrady faktur, nákup zboží a materiálu a mnoho dalšího.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup