Stěhování kanceláří

Stěhování patří k nejhorším činnostem, které během svého života můžete zažít. Pokud je pak řeč o stěhování celé firmy, či kanceláří, jedná se o úplně jiné měřítko. Práce je zdaleka víc a na převoz máte mnohem více věcí a to včetně těžkých břemen, jako jsou počítače, tiskárny a další. Pokud tedy hodláte svojí kancelář přestěhovat na jiné místo, zaručeně si objednejte služby od stěhování firem Praha.

stěhování (8)

Tato firma se zabývá stěhováním dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti ohledně stěhování. Díky profesionálně proškoleným zaměstnancům, proběhne Váš přesun věcí bez jakékoliv újmy a poškození. Na stěhování si můžete objednat obalový materiál, který Vám přijde přímo na firmu. Jedná se o krabice, bublinkovou fólii a další. Samozřejmostí je bezplatná prohlídka technikem, který celou situaci zhodnotí. Tato prohlídka je povinná při stěhování velkých firem.

Mezi další kladné vlastnosti patří určitě stěhování během víkendu, či svátku. V tuto dobu je ideální čas na stěhování a to díky tomu, že ve firmě nikdo není a je minimální provoz na silnicích. Při stěhování IT techniky je kladen důraz na bezpečnost techniky a také na manipulaci. Při nakládce a vykládce je tak technika pod neustálým dohledem, aby nedošlo k její odcizení. Proto pokud se chystáte na stěhování Vaší firmy, stačí pouze vyplnit kontaktní formulář, kde uvedete základní informace. Mezi takové patří iniciály, počet pater, zda má daná budova výtah a další informace spojené se stěhováním.

Stěhování (9)

Na webových stránkách je přehledně vypsán ceník stěhování a také základní informace i firmě. Mimo to zde najdete také reference zákazníků, kteří služby využili. Díky nim si můžete udělat představu, jak dané stěhování probíhá a zda s ním byly zákazníci spokojeni. Proto neváhejte a objednejte si stěhování firmy už nyní. Zaručeně nebudete litovat a vaše firma bude na novém sídle co nevidět.