Ředitel firmy


Když jsem se zajímala o podnikání a o různé firmy, tak jsem nevěděla, že naletím bohužel i mně nějaké špatné firmy. A zrovna jednalo o jeden kosmetický průmysl a oděvní průmysl, které našla opravdu díky své prezentační práci, tak bylo tam vážně mnoho chyb. Byla jsem z toho nešťastná, protože zrovna ten oděvní průmysl byl můj oblíbený, kam jsem chodila opravdu velmi často. Takže od té doby jsem tam už nikdy nenakupovala, protože se mi nelíbila jejich strategie a také jejich ekonomika anebo to, jaké tam měli zaměstnance. Takže jsem si řekla, že vždycky nejlepší, když si člověk něco zjistí o této firmě a bude trochu hloubat dál, aby zjistil více informací.

Firma vždy prosperuje.

A já také znám firmu a společnost Scholler Allibert, která jmenovala OliveraIltiserka jako generálního ředitele. O tomto muži jsem předtím nikdy neslyšela, proto jsem byla ráda, že jsem se na webové stránce o něm mohla dozvědět několik informací. Dozvěděla jsem se, že byl tento muž donedávna prezidentem a b-smart a také měl na starost globální divize budov a služeb.

Ředitel má mnoho zkušeností.

Má opravdu skvělé vrcholové manažerské funkce. A realizoval integrace několik aktivit týmu se podílel na úspěšném vedení veřejné nabídky akcií společnosti. Podle mého názoru tento muž má opravdu mnoho zkušeností, aby mohl být generálním ředitelem této velké firmy, protože je opravdu málo lidí, kteří mají takové schopnosti jako pan Oliver, takže tato firma může být opravdu ráda, že tento muž se stal jejich součástí týmu. A také se můžete dozvědět o řediteli Oliverovi Iltisberga firmy Schoeller Allibert https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/novinky-ze-spolecnosti/spolenost-schoeller-allibert-jmenovala-olivera-iltisbergera-generlnm-editelem/ dozvědět více informací na webové stránce, kde najdete mnoho užitečný rad a tipů. Dozvíte se, že tato firma se zabývá vývojem a prodejem například palet nebo různých boxů. Schoeller Allibert jmenovala Olivera Iltisbergera ředitelem také na základě skvělých doporučení.