Prožijte dovolenou v termálních lázních Veľký Meder

Občas bychom si měli dopřát ten luxus a moci vypnout, nic neřešit a někam odjet, abychom si odpočinuli. Pokud je léto, ideální je, když odjedeme někam k vodě. Ne každého ale láká moře, jezera, nebo jiná přírodní koupaliště. Někdo chce servis se vším všudy, v pěkném prostředí a u čistých, krásných bazénů. Vyrazte tedy za hranice Česka, a vychutnejte si krásu Slovenska. Třeba ve Veľkém Mederu. Veľký Meder se nachází na jihu Slovenska, a jeho hlavní předností jsou termální prameny. Přímo v městě se nachází velký termální komplex. Můžete využít i možností Velkého Mederu ubytování termály.

plavčík

V termálním komplexu najdete široké vyžití všeho druhu. V letním období určitě oceníte několik venkovních bazénů, které můžete využít. Najdete tu klasický plavecký bazén, který nabízí odpočinkové i kondiční plavání. Dále zde najdete dětský bazén, kde si děti mohou užít vodních atrakcí, jako je třeba vodní dělo, různé vodní spršky, hračky a podobně. Rovněž tu najdete italský bazén, který je určen nadšencům do adrenalinu. V tomto bazénu najdete několik skvělých tobogánů, které můžete sjet jen tak, nebo využít člunů k zapůjčení. Ve vnitřním komplexu máte taktéž možnost širokého vyžití.

dítě

Najdete tu sedací bazén, který je částečně krytý a částečně venkovní. Voda je zde vyhřívaná až na 37°C. Dále můžou vaše ratolesti využít dětský bazén s nejrůznějšími atrakcemi a dospělí se k nim mohou připojit na dva vnitřní tobogány. Najdete tu také klasický plavecký bazén, kde si můžete zaplavat v jedné z plaveckých drah. Dále zde najdete wellness nabídku, kdy si můžete vychutnat bylinkovou, parní nebo finskou saunu, a dokonce i solnou komoru. K ochlazení vám bude sloužit zážitková sprcha. Vychutnat si můžete také nabídku masáží. V nabídce je třeba čokoládová masáž, aroma masáž, thajská masáž, zábal z mrtvého moře nebo relaxační masáž s mušlemi.