Práce z domova Selvintech


Práce z domova je velice oblíbená kategorie. Právě formu takovéto brigády vyhledávají nejenom maminky na mateřské dovolené, které si chtějí zkrátit volnou chvíli, například v době, kdy jejich miminko spí, ale takováto práce je vyhledávaná také studenty nebo dokonce důchodci. Občas se najdou i běžní pracující lidé, kteří mají jedno stabilní zaměstnání, ale i přesto mají ještě dostatek volného času a tak si chtějí přivydělat.
ozdobička se sněhulákem.jpg
Ø Recenze a bližší informace
Ø Selvintech poskytuje práci na doma. Jedná se o brigádu, se kterou si však můžete vydělat tolik, kolik sami budete chtít. A co vlastně budete dělat? Jedná se o ruční výrobu dekorací, ozdob a dalších maličkostí. Drobné předměty jsou vyráběny například z perliček nebo jiného materiálu. Často jsou to ozdoby s vánoční tématikou, nebo se jedná o nějaké talismany pro štěstí.

Mé vlastní zkušenosti

Jako studentka vysoké školy jsem neměla moc na výběr. Rodiče takzvaně „dotovali“ studium, ale na ostatní mé požadavky moc peněz nezbývalo, a tak mi zbylo jediné řešení. Samozřejmě brigáda, kterou sousta lidí zná už ze střední školy. Jenomže, jaký typ zvolit, když musíte i na vysoké škole docházet k dennímu studiu? Hledala jsem něco poblíž, ale s neúspěchem. Dívala jsem se na internetu, ale nacházela jsem pouze možnosti brigád, které nevypadaly a nezněly solidně. Skloubit učení s prací je velmi těžké a člověk musí mít zodpovědnost a proto nemůže hodit školu za hlavu a nechat se vtáhnout a přilákat k penězům, jenomže když jsem chtěla něco na sebe, nebo si vyjít s kamarádkami, tak jsem musela šetřit, což mě brzo přestalo bavit.
vánoční sova.jpg
Naštěstí jsem jednoho dne narazila na velice zajímavou nabídku práce z domova pro společnost Selvintech. Až na jejich stránkách jsem se dozvěděla o recenzích, a o možnosti, jak si přivydělat formou práce z domova. Jedná se o manuální ruční výrobu ozdob a dekorací. Přesně něco pro mě, řekla jsem si. Když jsem pak zjistila, že nejsou stanované žádné limity a že si tímto způsobem můžu vlastně vydělat tolik, kolik chci, byla jsem v sedmém nebi. Teď se tomu věnuji vždy, když mám volnou chvíli a ještě se přitom stíhám učit. Vyděláte si podle toho, kolik toho vyrobíte. Snadné, dostupné pro každého a velice efektivní. Navíc mě tato práce brzy začala i bavit, takže tvořím s chutí a ještě z toho mám dobrý pocit, protože se mi penízky každý měsíc přičtou na účet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup