Havarijní servis je nonstop instalatérská služba

Žádná havárie v domácnosti nepřináší nic potěšujícího, ať už se jedná o problém s elektřinou, zemním plynem, s požárem nebo s ucpaným odpadem. Pokaždé se v té situační životní priority, do ústraní odsouváme své koníčky a zájmy a volný čas trávíme tím, co nás zrovna nebaví a nenaplňuje. Tím spíše oceníme každou pomoc zvenčí, od lidí, kteří nám s havarijními situace pomáhají, a je na ně především spolehnutí.

instalatér při práci

Spolehnout se na instalatéry v okamžiku, kdy zrovna v domácnosti začne proraženou armaturou protékat voda na dlažbu a poté na koberec, je jedna z věcí, které v životě považujeme za samozřejmost. Pro nás to znamená pouze vytočit telefonní číslo a důvěřovat, že na druhé straně telefonní linky bude k dispozici někdo, kdo ihned zareaguje a co nejdříve dorazí situaci řešit.

usmívající se instalatér

Voda – topení a plyn – to jsou hlavní segmenty práce instalatéra, a s těmito úskalími vám také pomohou každý den v roce, bez ohledu na to, zda je zrovna sobota nebo svátek. Můžete je oslovit v případě, kdy vám praskne topení, popraská těsnění v přírubě armatur, praskne vodovodní trubka, ucpe se odpad v koupelně či v kuchyni, přestane fungovat plynová karma nebo kotel, dojde k problémům s topením v podlaze nebo vyplavíte sousedy pod vámi protékající vodou ve stoupačkách.

Vodu v bytě lze detekovat včas – rádi bychom vám připomněli, že protékající vodu lze odhalit ještě v době, kdy nemáte v bytě deset centimetrů vody, slouží k tomu zařízení za pár stovek a to vás může dokonce upozornit na mobilní telefon, když nejste zrovna doma. Detektory vody vám doporučí každý zkušený instalatér, zabráníte tím větším škodám na majetku a hlavně můžete havarijní servis https://www.kanalizace-instalateri.cz/ zavolat včas, kdy je pohroma pouze lokální, a je snáze řešitelná. Poznamenejte si rovněž telefonní číslo na servismany do svého papírového diáře či poznámkového bloku, abyste jej měli k dispozici i tehdy, selže-li vám mobil a nebudou přístupná vaše data.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup