Darujte praktický reklamní předmět

Když už se rozhodujete, jaké reklamní předměty pro vaši úspěšnou firmu pořídit, měli byste se rozhodovat také podle toho, co tím chcete zákazníkům a obchodním partnerům sdělit. Jistým synonymem pro skutečnost že své partnery nechcete nechat na holičkách v těžké situaci a že jste jim připraveni vždy pomoci, může být třeba powerbanka. Myslíme tím to, že pokud obchodním partnerům dojde energie, dárek od vás jim ji opětovně dodá. Co říkáte, máme pravdu?

powerbanka

Powerbanky, které máme připraveny k využití, jako reklamní předměty tímto synonymem mohou klidně být. Jen je nutné je vždy označit vaším logem, jménem společnosti a třeba adresou vaší webové prezentace. Jen tak váš obchodní partner, kdykoliv bude na cestách dobíjet svůj mobil, si uvědomí, od koho tuhle, pro něj v dané situaci, nepostradatelnou krabičku dostal. Power banky nabízíme v mnoha provedeních v mnoha kapacitách a s mnohými, různými funkcemi. Rozličné jsou také ceny našich powerbanek. Nejlevnější pořídíte za cenu kolem 125 Kč bez DPH. Ty nejdražší, a tím i nejvymakanější se pohybují kolem 750 Kč bez DPH. Na rozdíl od těch nejlevnějších ty nejdražší nabízejí skoro desetinásobně větší kapacitu mAh.

počítač na stole

Kapacita powerbanky ale není tím jediným, čím se tyto zařízení vzájemně liší. Pomineme-li vzhled a celkový design, liší se i doplňkovým vybavením. Může jít například o vestavěné reproduktory, více vstupů USB. Některé naše powerbanky jsou i se zařízením, které umožňuje bezdrátové nabíjení. Vybrané powerbanky pro vás doplníme vámi zvoleným potiskem. Její obsah záleží pouze na vás. My jen připravíme grafický návrh, který vám předložíme ke schválení. Pokud však máte grafickou předlohu zpracovanou a chcete si zachovat jednotný vzhled všech vašich potřeb, stačí nám jej dodat v potřebném formátu. O ostatní náležitosti předcházející potisku se už postaráme sami.