Co znamenají mobilní domy

Náhradní ubytování? Ne! Dům k celoročnímu užívání!

Chcete si nechat postavit dům? Nemáte čas na složité papírování a náročné vyřizování a přesto byste si chtěli opatřit vlastní domeček? Mít na pozemku svůj krásný a nový dům, to je sen mnohých z nás. Podívejte se na mobilní domy. Ty představují kvalitní, moderní a trendy nabídku domů, které můžete využít jak rekreačním způsobem, tak také pro bydlení po celý rok.

městská krajina

Levné, rychlé a kvalitní bydlení

Hledáte celoroční bydlení? Nebo volíte pobyt venku na zahradě pouze rekreačně? V tom případě zvolte mobilní dům. Ten můžete využít jakýmkoliv způsobem. Sestavíme a postavíme jej přesně tak, aby odpovídal a vyhovoval vašim požadavkům. Některé typy se dají využít pro rekreaci. Místo chaty se skvěle hodí právě tento typ domu. Víkendy u vody můžete trávit právě v takovémto obydlí.

Může být menší nebo větší. Záleží jenom na vaší představě. Domy jsou také vhodné k celoročnímu bydlení. Můžete je nechat zkolaudovat a bydlet v nich trvale. Získáte číslo popisné a budete mít vlastní krásné, levné a soukromé bydlení.

uvnitř ložnice

· Domy se dají pořídit za velice nízké ceny. Mobilní domy levně najdete také v naší nabídce. Můžete vybírat z nových typů domů, nebo můžete zvolit starší typ obydlí, které již bylo používáno. To ještě sníží jeho cenu. Samozřejmostí je naše pomoc ze strany financování. Doporučíme a navrhneme řešení úvěru. Následné bydlení vás však nevyjde draho, protože domy jsou stavěné jako nízkoenergetické. Každé takovéto obydlí má rozhodně své výhody. Nízké náklady na bydlení jsou velkým kladem, který možná při vašem výběru bude rozhodovat. Vysoká není ani pořizovací cena, takže se stačí jenom zeptat nebo se přijít podívat k nám a my se vaší představě a vašim požadavkům budeme plně věnovat.

zabezpečení vchodu

Levná obydlí

Bydlení v mobilním domě představuje spoustu výhod. Je levné a velice sympatické. Útulné, skromné obydlí, které se hodí pro všechny případy bydlení. Zaručujeme velice nízké ceny.