Co dokáže jedna porucha

To, že se někdy stane nějaká porucha na automobilu, není nic tak hrozného. Horší by to bylo v případě nehody, kdyby se již automobil nedal opravit a muselo by se vyčkávat, než se případ uzavře. I to se stává a rozhodně to mnohdy dokáže znepříjemnit situaci, obzvláště pokud jsou v rodině děti. Je třeba je odvézt do školky, školy, na kroužky, do hudebky nebo na jiné aktivity. Vzhledem k tomu, že nemáme jinou možnost je tam dopravovat, než vlastní dopravou, je tady před námi velký problém. Abychom si kupili další auto a živili dalšího jakoby člena rodiny, tak na to skutečně nejsou finance. Ačkoliv bydlíme v Praze, tak nás nenapadá jiná možnost, jelikož městskou dopravou se to zkrátka zvládat nebude. Přesto je tu pomoc na dosah ruky. Stačí si najít levné autopůjčovny v Praze, které nám vyjdou v čase potřeby vstříc a automobil nám zapůjčí na dobu nezbytně nutnou.fotografie Prahy
Co budeme potřebovat?

  • Rozhodně si udělat v první řadě rezervaci a vybrat si tak osobní vůz, který nám bude vyhovovat.
  • Ceny jsou nastaveny na nejnižší možnou hranici, což je naprosto vyhovující. Přesto budeme potřebovat peníze na složení kauce, která je přirozeně vratná.
  • Výhodou bude autopůjčovna v centru Prahy, což není problém si automobil převzít celkem snadno. Městská hromadná doprava nás dopraví až na místo. Ale také je možnost si domluvit jiné místo převzetí.
  • Rozhodně se to neobejde bez řádně uzavřené smlouvy, občanského průkazu a řidičského oprávnění.

modrá octavia

Funguje to naprosto skvěle

Automobil přebíráme s plnou nádrží a je zcela jasné, že ji před vrácením opět naplníme. Je pěkně vyčištěné, byla by potom hanba jej vrátit zašpiněné nebo nějak poškozené, ačkoliv základní úklid je zahrnutý v ceně pronájmu, tak ani zde si nemusíme nijak dělat těžkou hlavu. Výhodou je, že pro obyvatele Prahy je nutností mít povolení pro parkování v modré zóně. Rozhodně tohle není nic, s čím bychom si měli dělat další starosti. Autopůjčovna nám totiž povolení poskytne i se zapůjčeným vozidlem, pokud se prokážeme trvalým bydlištěm v Praze. To není jediná věc, kterou můžeme získat se zapůjčeným vozem. Pokud potřebujeme další doplňkovou výbavu jako navigaci, sedačku pro dítě, ale i například střešní nosiče atd., tak ani zde nemusíme dát prostor obavám. Autopůjčovna je připravena nám vyhovět podle požadavku a za předem určenou cenu.