Chvilka klidu


Taky rádi pijete sypané čaje? Čaje já mám osobně hrozně moc ráda a ráda zkouším jejich nové chutě. Čaj je něco, co mě hrozně moc uklidňuje. Právě čaj je pro mě znamením, že mám na chvilku zvolnit, odpočinout si, a právě při téhle příležitosti si vypiju teplý čaj. Cítím se pak o hodně lépe, lépe se mi přemýšlí a mám čistější mysl. Jaké čaje jste už zkusili? Já jsem jich vyzkoušela hodně. Ovocné, meduňkové, broskvové, mátové, šalvějové (mimochodem ten šalvějový mi vůbec nechutnal, nesedl mi a málem jsem se z něho pozvracela).. Za tu dobu, co čaje zkouším, a tak trošku experimentuju, u mě vede dozajista a mátový čaj. Prostě je nejlepší.

caj

Vždycky si ho dám, když si přes den potřebuju dobít energii anebo před spaním, kdy se naopak chystám k spánku. Čaj je taková určitá forma relaxu. Často ho piju v zimě, kdy je venku fakt ošklivě a přesně na tohle zimní období se pití čaje nejvíce hodí, určitě mi dáte za pravdu. Já osobně zimu nemám moc v lásce, jenom když ji sleduju z okna z pohodlí domova a tepla, to mi zima vůbec nevadí. V zimě mám ráda jenom období Vánoc, kdy je taková ta zvláštní atmosféra, děti se těší celé nadšené na dárečky a dospělí jsou rádi, že se každý rok sejdou opět ve zdraví a všichni v rodině jsou v pohodě.

caj

Je fakt zajímavé, jak časem člověk přehodnotí úplně priority. Z dítěte, které se těší na Vánoce kvůli dárkům, postupně vyroste dospělý člověk, který si váží na Vánocích hlavně semknutí celé rodiny a prožití kouzelných vánočních zážitků. Teď mě napadá, že pokud nevíte, co darovat k Vánocům svým blízkým, můžete jim klidně darovat sypané čaje. Je to pěkný dárek, který určitě potěší. Kdo by taky rád nepil čaj? Myslím, že čaj mají rádi skoro úplně všichni a neznám nikoho, kdo by čaj nepil. Na našich stránkách najdete plnou řadu sypaných čajů Darka-shop s různými příchutěmi.