Autopůjčovna v Praze vás zve na občasné výlety do přírody


V současné době se v mnoha rodinách nachází i několik automobilů a v porovnání s dobou před půl stoletím vzrostl počet aut na silnicích a na parkovištích několikanásobně. Kupříkladu pokud jste pamětníci a vybavujete si dobu, kdy si děti dokonce zapisovaly počet projetých aut na frekventované silnici, možná si postesknete, kam se ten svět řítí. V roce 1970 jste mohli zaznamenat na hlavních tazích během hodiny průjezd deseti aut, zatímco dnes tudy za hodinu projede zhruba tři až čtyři stovky vozidel.

vodopád v přírodě

Ani tento ukazatel však neznamená, že každý máme svůj vlastní vůz. Jsou lidé, co se jim vlastnictví auta vůbec nevyplatí a raději si jej občas pronajmou. Za prvé je to kvůli finančním nákladům, a to nejen z důvodu pořizovací ceny, ale také různých „povinných“ poplatků, kam patří povinné ručení, dálniční známky, STK, výměny pneumatik, oleje a provozních kapalin. A za druhé jde o kilometrový nájezd. Jestliže jezdíte denně do práce na kole nebo tramvají či metrem, a za zábavou cestujete rovněž hromadnými prostředky, za měsíc užijete osobní automobil leda tak na dva výlety do přírody.

zámek Červená Lhota

Autopůjčovna v Praze vám zajistí vozidlo v perfektním technickém stavu, odpadne vám stres se zajišťováním náhradních dílů a různých oprav a máte spolehlivé vozidlo pro cestování po republice prakticky kamkoli.

Chcete vyrazit příští pátek do Českých Budějovic, podívat se na Kleť a do Českého Krumlova nebo do Třeboně? Proč ne, v předstihu si objednáte vůz, sjednáte vlastní pojištění, kdybyste nedopatřením auto poškodili, a zaplatíte vratnou kauci.

Chystáte se na dovolenou na Šumavu nebo do Jizerských hor a máte zajištěné ubytování v penzionu s krásnou vyhlídkou do krajiny? Pak si ještě pronajmete vůz a jedinou vaší starostí je plán cesty a trasy výletů autem, na kole nebo pěšky. A také samozřejmě sledování https://sledovanitv.cz/ povětrnostní situace a výhled předpovědi počasí, abyste mohli pobývat co nejdéle venku a netrčeli za deště v chalupě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup